Bizden Haberler

 • Otizm Paylaşım Toplantısı

  Psikologumuz Neslihan GİRGİN'in, 17.03.2014 Pazartesi 14:00'de Otizm, Atipikz Otizm ve Asperger tanısı almış veya bu yelpazede var olduğu düşünülen çocuklarımızın ve ailelerinin yaşadıklarını anlatacağı; sizlerin de kendi deneyimlerinizi, duygularınızı, izlediğiniz yolları, çizdiğiniz programları, sizi en çok yaralayan olayları ve yaşadığınız güzel gelişmeleri paylaşacağınız Otizm Paylaşım Toplantısı'na hepinizi davet ediyoruz.

  DEVAMI..

  Yeni web sayfamızla sizlerleyiz.

  Siz değerli ziyaretçilerimize daha iyi hizmet verebilmek için kendimizi sürekli geliştirme çabasındayız.Dünya Psikolojik Danışmanlık ve Özel Eğitim Merkezi hep bir adım önde..
 • Haberin Başlığı 3

  Detaylar , detaylar , detaylar..

  DEVAMI..

  Haberin Başlığı 4

  Detaylar , detaylar , detaylar..

  DEVAMI

Altına Islatma Problemi

Enürezis Nokturna; 5 yaşından büyük çocukların, uyku sırasında, tekrarlayıcı nitelikte, istemsiz idrar kaçırması, bu davranışın..

Devamını Oku..

Play Attention

Play Attention kullandığı ileri teknoloji kaskıyla beyin dalgalarını algılayarak dikkati ölçen ve geliştiren güçlü bir..

Devamını Oku..

Aile Danışmanlığı

Aile canlı bir sistemdir; birbirine bağlı ve birbirini etkileyen parçalardan oluşur. Bireyler bu bütünün içinde düşünüldüğünde..

Devamını Oku..

Öğrenme Güçlüğü

Bazı çocuklar konuşmayı öğrenirken açıkça kendilerini ifade etmekte zorluk çekerler. Özellikle bazı uzun kelimeleri..

Devamını Oku..

Oyun Terapisi

Oyun çocuğun bilişsel, duygusal ve sosyal gelişimine yardımcı olmaktadır. Çocuklar oyun ile dış dünyayı tanır, hayata dair..

Devamını Oku..

Yalan Söyleme

Yalan, gerçeği gizlemek, çarpıtmak ya da olmayan bir şeyi varmış gibi göstermek için kasten ortaya konan kandırma..

Devamını Oku..